Ja, ik wil een gratis digitaal voorbeeld van:
Dubbelwandig glas 300 ml
Dubbelwandig glas 300 ml
Bedrukt vanaf €6,14
Al vanaf 24 stuks te bedrukken of te graveren
Dubbelwandig glas
Bereken direct je prijs
Bij KoffieDrukker.nl voorzien we hoge kwaliteit glaswerk van jouw logo of ontwerp. Wij bieden voor al ons glaswerk 2 vaatwasserbestendige en duurzame methodes aan om dit te voor elkaar te krijgen. Zo kun je bij ons kiezen voor een bedrukking (met inkt) of een gravure (lasergraveren). Deze duurzame methodes zijn beide vaatwasserbestendig.
Door onze schaalbare productiefaciliteiten kun je bij ons goed terecht voor 24 maar ook voor 100.000 (of meer) stuks. Nog een bijkomend voordeel is dat wij direct afnemen van de fabriek, zo ben jij altijd verzekerd van de allerbeste deal! Vraag eerst een gratis en vrijblijvend digitaal voorbeeld aan om te zien hoe het glas eruit ziet met jouw logo.
Dit dubbelwandig glas met een inhoud van 300 ml is te graveren of te bedrukken met een bedrijfslogo. Een hete kop koffie of thee wordt graag gedronken uit een kop of beker met een oor. Dit voorkomt dat je je handen brandt. Bij dit dubbelwandige glas is een oor niet nodig. Het glas isoleert de warme drank zo goed, dat je het glas gewoon kan beethouden zonder je handen te branden. Dit glas van 300 ml is goed geschikt voor een cappuccino. Door het mooie en unieke uiterlijk maakt dit dubbelwandige glas zeker impact. Profiteer hiervan door het bedrijfslogo erop te laten drukken. Zo maak je van een latte of thee een echte merkbeleving.
- Exclusieve uitstraling
- Vaatwasserbestendige bedrukking of gravure
- Bestaat jouw logo uit meerdere kleuren, dan bouwen we deze gratis om naar 1 kleur.
Bewerking
Om een logo of decoratie op glaswerk aan te brengen, gebruiken wij 4 verschillende soorten technieken. Welke techniek wij gebruiken is afhankelijk van het soort glas en de toepassing. Deze 2 technieken zijn op dit glas van toepassing:
Gravure
Wij graveren onze glazen met hoogwaardige laserapparatuur, waardoor we een haarscherpe gravure kunnen garanderen. Ook kleine details zijn voor onze moderne machines geen enkel probleem. De gravure is 100% krasvast en vaatwasserbestendig. Wij bieden op aanvraag ook de mogelijkheid om 360° rondom te graveren. Deze veelzijdige methode om glas te decoreren geeft een erg chique uitstraling en is daarom niet voor niets de meest gekozen optie!
Bedrukking
Een goedkope manier voor het aanbrengen van een logo op een theeglas is een bedrukking met 2-componenteninkt. Deze opdruk is niet krasvast en niet vaatwasserbestendig. Voor de langste levensduur adviseren wij om de theeglazen met de hand af te wassen. Doe je de theeglazen toch in de vaatwasser dan is de levensduur sterk afhankelijk van het type vaatwasser en het schoonmaakmiddel. Wil je een 100% krasvast en vaatwasserbestendig resultaat? Kies dan voor een lasergravure.
Hulp nodig?
Hogere oplage nodig?
Vraag direct een offerte aan via info@koffiedrukker.nl.
Product | Dubbelwandig glas |
Inhoudsmaat | 300 ml |
Diameter boven | 78 mm |
Diameter onder | 67 mm |
Hoogte | 115 mm |
Materiaal | borosilicaatglas |
Levertijd | ca. 15 werkdagen na akkoord op drukproef, mits voorradig. Spoed in overleg. |
Geschikt voor | Cappuccino, thee |
Drukmethode | Zeefdruk of zandstralen |
Aantal drukkleuren | 1 of gravure |
Drukpositie | Voorzijde, achterzijde |
Afdrukformaat | Circa 50x30 |
Besteleenheid | 12 |
Aantal per doos | 12 |
Verzendkosten | Gratis |
Ontwerpkosten | Gratis |
Aantal drukkleuren | Graveren, 1 kleur |
---|---|
Inhoudsmaat | 231 – 300 ml |
Kleur | Transparant |
Materiaal | Glas, Gehard glas |
Opdruk | Afwasbestendig |
Soort drank | Cappuccino, Thee |
Type wand | Dubbelwandig |
Merk | KoffieDrukker.nl |
Verkrijgbaar als serie met | 2 glazen, 3 glazen, 4 glazen, 5 glazen |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.